O nas

O firmie

Produkcją  oprogramowania  zajmujemy się od 2007 roku. Przez ten czas stworzyliśmy narzędzia, z których korzystali zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy z całego świata.  Owocem wieloletniego doświadczenia i odpowiedzią na potrzeby klientów jest całkowicie nowy KeyTurion – nasze najnowsze narzędzie monitorujące każdą aktywność na komputerze.

Zaufanie

Jako prawdopodobnie jedyny producent na świecie działamy w dwóch obszarach: nie tylko tworzymy  programy monitorujące, ale posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w wykrywaniu tego typu narzędzi. Wszystkie elementy Keyturiona zostały stworzone przez nas. Wiemy, co oferujemy. To sprawia, że nasi klienci darzą nas zaufaniem.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom. Musisz wiedzieć, że nie mamy dostępu do Twoich prywatnych danych. Program nie posiada żadnych ukrytych funkcji. Instalując nasze oprogramowanie, masz pewność, że Twoje wrażliwe dane są pod Twoją kontrolą.

Stabilność

Wysokiej jakości oprogramowanie monitorujące może powstawać jedynie dzięki dwóm czynnikom: dużemu doświadczeniu deweloperów oraz odpowiednio długiemu okresowi projektowania funkcjonalności. W innym wypadku narzędzia monitorujące oprócz niestabilnego działania mogą niejednokrotnie zakłócać działanie innych programów, tylko bardzo dobra znajomość  zagadnień pozwala efektywnie wykorzystywać „sztuczki” programistyczne oraz nieudokumentowane funkcje systemu.  To właśnie dzięki tej wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy program, który nie ingeruje w pracę innych programów w systemie.

Usługi

U nas kupisz nie tylko oprogramowanie, ale również szereg usług, z których możesz skorzystać w razie potrzeby.

Dodatkowo:

KeyTurion