FAQ

To program, który w dyskretny lub jawny sposób monitoruje aktywność użytkownika na komputerze z systemem Windows.

Keyturion PRO to program Keyturion wraz dedykowaną usługą chmury.

Posiada wszystkie funkcje programu Keyturion oraz dodatkowo ma możliwość przesyłania danych na serwer, a także umożliwia zdalny dostęp do zgromadzonych danych przez przeglądarkę.

Wykupując licencję na Keyturion PRO, otrzymujesz własne konto i przestrzeń na zdalnym serwerze, gdzie Twoje dane są wysyłane. Oznacza to, że możesz z nich korzystać z dowolnej lokalizacji i nie potrzebujesz fizycznego dostępu do monitorowanego komputera.

Dla klientów, którzy chcą monitorować więcej niż 1 komputer, jest to zalecane rozwiązanie, szczególnie w organizacjach i firmach.

Dodatkowo Keyturion PRO umożliwia zdalną konfigurację programu.

Jedna licencja pozwala monitorować jeden komputer.

Jeśli chcesz jednocześnie korzystać z aplikacji na wielu komputerach, wykup odpowiednią liczbę licencji.
Przy większej liczbie przewidziane są korzystne rabaty.

Parametr w „Historia”, który widzisz w sklepie w przypadku Keyturion PRO to parametr określający okres przechowywania na serwerze Twoich zalogowanych danych.

Przykład:
Kupując licencję roczną, z historią 3 miesięczną Twoja licencja jest ważna i działa przez cały rok, ale dane przechowywane są przez maksymalnie 3 ostatnie miesiące, a starsze niż okres historii są automatycznie usuwane.
Biorąc pod uwagę powyższy przykład po 4 miesiącach użytkowania będziesz miał dostęp do danych z ostatnich 3 miesięcy (pierwszy najstarszy miesiąc zostanie usunięty automatycznie).

Nie. Przy wycenie nie liczymy każdego użytkownika systemowego, a całe komputery/systemy operacyjne.
Czyli możesz mieć np. 3 użytkowników w systemie Windows na jednym fizycznym komputerze i wciąż wystarczy Ci do tego 1-stanowiskowa licencja.

Nie musisz kupować nowej licencji w takim wypadku. W trakcie trwania Twojej licencji w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy jedną zmianę monitorowanego komputera. Każde kolejne zmiany będą się wiązały z koniecznością wykupu dodatkowej licencji.

Przyjmujemy płatności klasycznie na konto bankowe (mBank) lub poprzez bramkę płatności (szybkie przelewy). Korzystamy z serwisu Przelewy24.

Wystawiamy Faktury Vat.

KeyTurion